O Nas

Przeczytaj

Naszym celem jest odbudowa polskiej gospodarki od podstaw, czyli od gospodarza/rolnika. 

Przywrócenie naszej polskiej wsi i jej rozwój.
Chcemy obudzić przedsiębiorczość, pomysłowość oraz, co najważniejsze – dumę w Polakach!

Jesteśmy łącznikiem pomiędzy konsumentem, a producentem.
Umożliwiamy bezpośredni kontakt z hodowcą, sadownikiem, rolnikiem, artystą, rzeźbiarzem, kamieniarzem, itd., czyli z producentami wszelkich dóbr, poprzez przyjazną, i łatwą w obsłudze wyszukiwarkę producentów i produktów w obszarze jaki nas tylko interesuje.

Kto to jest producent?
W naszym pojęciu producentem jest każdy, kto wytwarza i oferuje surowy lub końcowy produkt, czy to do konsumpcji, obróbki, czy użytku.

Nasz główny cel, to gospodarstwa rolne, mikro przedsiębiorstwa, ale nie tylko. Wszyscy producenci są mile widziani!

Jakie widzimy zalety kupowania u gospodarza/producenta?

Ekologiczne – Redukcja zużycia plastiku. Jeżeli wybierasz się na zakupy u gospodarza nie zapomnij zapytać sąsiadów, czy nie potrzebują jakichś artykułów! Weź ze sobą torbę, skrzynkę lub siatki wielokrotnego użytku. Zależnie od tego, co kupujesz 😉 

Poznawcze – Na zakupy u gospodarza, weź ze sobą dzieciaki. Dowiedzą się, że żywność nie pochodzi ze sklepów. Może gospodarz pozwoli zerwać tyle, ile potrzebujesz? Wiejskie powietrze, zwierzęta i nowe znajomości z naszymi szanownymi gospodarzami.

Ekonomiczne – My zapłacimy mniej, gospodarz zarobi więcej. Wszyscy szczęśliwi! Oczywiście nic nie jest idealne, ale to nie przeszkadza, aby do ideału dążyć.

Prosimy o szacunek i kulturę. Szanujmy swój i czyjś czas.

3Market, czytaj – Wolny Rynek!